| Denisa7677 a întrebat:

Hei!
Joi seara am avut contact sexual neprotejat, vineri dimineata am luat pastila de a 2 zi Escapelle.
Vineri seara si sambata seara iar am avut contact sexual neprotejat, dar nu am luat nicio pastila fiindca stiu ca imi afecteaza organismul.
Azi mi-a curs putin sange dimineata.
Sunt însărcinată?
Daca am luat pastila vineri, am facut sex neprotejat dupa sunt sanse sa raman?
El mi-a zis sa nu imi fac griji, dar eu imi fac

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

El ti-a zis sa nu iti faci griji pentru ca si-a facut treaba. Il doare undeva. Fa-ti un test de sarcina peste doua saptamani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti.

| ania a răspuns:

E pacat sa iei Escaoelle, poti ucide un om care inaintea Creatorului e la fel de valoros ca un copil nascut deja.Ai fi mai fericita daca nu ai mai face sex deloc fara casatorie.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este cazul sa-ti faci problema de sarcina din moment ce ai luat pastila de protectie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

| BoboBobo6717 a răspuns:

Nu știu. Folosește prezervativ și scapi de toate grijile! Nu contează ce zice "el", important e să știi că ti-e ție bine că dacă e să rămâi însărcinată, tot tu trebuie să faci avort, nu el, pe ei îi doare in pl.

| Denisa7677 explică (pentru BoboBobo6717):

Exact, si totusi e o viata in joc
Nu e asa usor sa faci un avort
Psihic doare mai tare decat fizic
Acum sper sa nu fiu
Multumesc