| Noi218 a întrebat:

Buna TPU:Am avut un iubit pana ieri cand mi-a zis ca daca o sa o facem poate ma lasa (Adica ma da dracu) asa si cu o seara ininte nega acest subiect, faza e ca nu stiu dc a zis pentru ca a zis ca inca mai tine la mine aseara, nu inteleg de ce s-a despr de mine? si cum sa fac ca sa il am inapoi?

Funda! :* Va rog ajutati-macrying(

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Dacă n-o faceți, poate.

Dă-l tu dracu'!

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Te vrea doar pentru sex, asa sunt unele jigodii.

| Belluuu a răspuns:

Te-o prostit ca pe o jucarie laughing tin minte cand faceam si eu asta si capatam orice te foloseste doar pentru SEX apoi te lasa iti spun din propria experienta asa am facut si eu zice ca te iubeste si ca pana esti tu pregatita apoi te lasa ca tu sa accepti sa faci SEX cu el doar te prosteste si tu trebuie sa fi o prostuta daca accepti cauta alt'u care sa tina la tine gen'u asta de baiat am fost si eu daca nu o facea ma desparteam de ea si plangea oh go on dupa aia se intorcea la mine si zicea ca o va face.laughing is scene din filmele cu prosti laughing) rolling on the floor)