| Alexutsa_2737 a întrebat:

Am o foarte mare problema cu fostul meu iubit de care m-am despartit ieri de dimineata. A m iesit pe afara seara si el peste vreo 30 de minute a venit la grupul nostru de proeteni cu o fata si a spus ca ne-o prezinta pe nevasta lui. Eu cand am auzit asta aveam lacrimi in ochi si am fugit. Aseara am vorbit cu un alt prieten si mi-a spus ca aceea este viitoarea lui nevasta si ca a spus ca erau impreuna de vreo 4 luni si ceva( cu 2 luni ininte sa fie cu mine) si mi-a spus ca peste 2 zile ne invita la logodna lui pe toti. Acum eu nu stiu ce sa fac. Cand ma gandesc imi vine sa tip. Ce ar trebui sa fac sa ma duc la logodna si sa ii arat ca nu imi pasa sau sa stau acasa?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca asta face parte din scenariu pus la cale de el si de prieteni numai sa te faca geloasa si sa vada cum reactionezi

| Anonyymus a răspuns:

Duteee

| ℓαυяα a răspuns:

E cam ciudat. abia v-ati despartit si el se casatoreste? raised eyebrows. chiar nu cred, poate a vrut doar sa vada ce reactie ai :d

| Alexutsa_2737 explică (pentru ℓαυяα):

Aiai acum e la el acasa

| Neinteresantul a răspuns:

Casatoreste-te cu mine si invita-l si pe el la nunta noastra laughing) Glumesc.

De ce sa tipi? N-ai pierdut nimic. Era deja luat si, chiar daca nu era luat, unul care e deja intr-o relatie si incepe alta relatie in acelasi timp, nu e un baiat serios pentru care merita sa plangi sau sa disperi. E doar un curvar. Gandeste-te ca puteai sa ai o relatie lunga cu el si, in paralel, el sa mai aiba si alta relatie. Ti-ar fi convenit sa te imparta cu alta? Nu cred. Asa ca mai zic o data: n-ai pierdut nimic. Nu stiai ca e intr-o relatie? Daca ti-a zis ca nu, atunci era si mincinos. Deci pana acum ai pierdut un curvar mincinos si usuratic. Ia gandeste-te, il mai vrei? De ce iti vine sa tipi acum? Ca l-ai pierut sau ca te-a luat de proasta? Stai acasa, lasa logodna lui. Oricum n-o sa dureze mult relatia lor. Fereste-te de astfel de baieti!

Totusi, nu vrei sa ne casatorim? laughing))))))))))))))))))))

| RetardedRacoons a răspuns:

Ce naiva.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

I-a un pistol si impuscai devil

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Pistol cu apa

| flaviusss a răspuns:

Nu va fi nici o logodna stai linistita laughing A facut asta ca sa te faca sa suferi, si tu ai picat in plasa...

| Alexutsa_2737 explică (pentru flaviusss):

Cum dracului sa nu fie cand acum parinti lui fac pregatirile pentru poimaine seara

| andr33utza12 a răspuns:

Buna! daca a facut asta inseamna ca nu te-a iubit si daca nu te-a iubit nu iti merita lacrimile nu suferi pentru cineva care nu are importanta. da du-te la logodna aia ce o fi ca de 4 luni impreuna crede-ma ca nu-i nimic serios altii stau doi ani si tot se despart iar el se casatoreste....casatoreasca-se laughing) crezi ca o sa dureze? eu nu cred, ei nici nu se cunosc deplin. cauta si tu unu imbracate super si du-te la logodna lor stiu ca e greu, dar amintesteti ca nu te-a iubit sincer si el a vrut asta simtate foarte bine si arata-i ca nu iti pasa. pana la urma el a ales asa. mult succes si stai linistita ai pierdut un tren cu siguranta vine altu stiu ca asteptarea e grea dar nu merita sa suferi! bafta :*:*:*

| Allyn4ik a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci, iar daca ai posibilitatea sa mergi cu vreun baiata in pereche si sa-i arati ca nu-ti pasa si ca esti fericita si fara el...chiar daca nu te-a iubit cu adevarat oricum o sa-l doara macar putin sa te vada cu altcineva.Imbraca-te sexy, ia-ti un partener pe masura si arata-i ca e un "nimeni" in fata ta.Succes! happy