| Cristi2122 a întrebat:

Am cunoscut o fata acum ceva timp in urma.Sunt atras de ea dar in afara ca stiu ca o cheama Loredana si ca are 15 ani nu stiu nimic despre ea. Vreau sa incerc sa comunic cu ea dar nu am un subiect, E o persoana timida si usor influentata.Cine imi poata da un sfat prin care o pot cuceri sau macar sa incep o buna relatie de prietenie.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Pai as incerca sa vorbesti cu ea despre situatia eila invatatura bine asta e doar ca sa intrii in conversatie dupa caeea vorbesti cu ea despre un film, un serial... si apoi o intrebi daca vrea sa oasa pe afara adica eu cunosc noi fete saptamanal de care sunt atras si nu stiu cum reusesc sa le atrag catre mine. Daca mai ai nevoie de cava intreaba, eu o sa-ti raspund.

| Cristi2122 explică (pentru Alex_Anghel_1993):

Foarte buna ideia cu invataturahappyInvata destul de bine zic eu daca isi calculeaza medile pe autobuz.Am sa incerc mersi

| Alex_Anghel_1993 a răspuns (pentru Cristi2122):

Cu placere