| mariuscdrz a întrebat:

Am cunoscut o fata pe internet care sta la in Braila, iar eu stau in Bucuresti. Noi doi suntem teoretic intr o relatie. Credeti ca ar mai avea sens relatia asta avand in vedere ca noi nu ne am vazut niciodata si sunt sanse sa nu ne vedem lrea curand. La vara s ar putea sa ne vedem pentru prima oara. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa inchei aceasta relatie sau sa continui?

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Închei-o. E o amăgire cumplită
Cică relație, ce relație, frate? Abureli

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce credeti ca ar trebui sa fac?
daca va iubiti cu adevarat poti da o sansa dar cum nu stii e ca daca joci la loto, si asa e doar amagire, sperante, vorbeste cu ea ce si cum, nu trai dupa ce spun alti, de asta ai ratiune sa gandesti independent

| mariuscdrz explică (pentru RAY):

Nu pot sa zic ca o iubesc daca nu ne am vazut niciodata.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu are sens o asemenea relatie, care oricum nu va rezista, din cauza distantei si a imposibilitatii sa va vedeti.
Cautati-va prieteni locali, cu care sa puteti sa va vedeti, sa iesiti, sa schimbati pareri, impresii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Puteti sa ramaneti in continuare insa doar ca niste... buni prieteni. Astfel de asa zise relatii la distanat, practic nu prea au sorti de a se si realiza efectiv si/sau sa devina definitive. Sanatate!

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Au dacă culmină cu o mutare împreună. Știu două cazuri de genul, iar un din ele e al lui taică-meo.

| SG1995 a răspuns:

Câți ani aveți? Dacă aveți sub 18, o relație la distanța asta e pierdere de vreme.

| mariuscdrz explică (pentru SG1995):

Eu am 18, iar ea 16

| SG1995 a răspuns (pentru mariuscdrz):

Atunci n-are rost.