| Anna1234522 a întrebat:

Salutare tuturor. Vreau sa stiu daca mai sunt virgina. Am fost la ziua de naștere a unei prietene și am baut alcool de practic nu mai tineam minte nimic. Din ce tin minte e ca un baiat tot se dadea la mine dupa care dimineata m-am trezit cu el in pat eu fiind goala si el tot, nu am simtit nici o durere sau disconfort dupa ce m-am trezit. Nu tin minte practic nimic mai mult. Oare e posibil sa mai fiu virgina? Nu cunosc acel baiat si regret de ceea ce s-a intamplat.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta numai tu poti sti, daca ai fost violata, avand disconfort vaginal, sau ai sperma care se scurge din vagin, sau sangerare usoara.

| Anna1234522 explică (pentru Violleta2022):

Nu am avut niciun disconfort, fara sange, fara a fi murdara de sperma. Absolut nici o durere n-am avut a doua zi. Asta e ca m-am trezit goala goluță…

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anna1234522):

Posibil ca te-au dezbarcat altii, ca sa-ti faca poze goala si apoi sa te santajeze.
Ai mare grija la ce se discuta prntre cei cu are ai fost acolo.
Nu stiu cai ani ai, dar te sfatuiesc pe viitor sa ocolesti total alcoolul, ca ficatul tau nu-l poate procesa, daca te-ai imbatat atat de repede.

22 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Uite asa apar copiii facuti la bautura.winking
Vezi si tu daca incepe sa iti creasca burta sau daca te trezesti cu vreun hiv, hvb, hvc, sifilis, herpes, gonoree, etc...inseamna ca nu mai esti virgina.winking

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu se poate afla. Testele de virginitate au fost interzise in Romania iar starea himenului care este deja perforat la majoritatea fetelor (daca nu ar fi perforat nu ar mai avea pe unde iesi scurgerile vaginale si ai afla, plus ca el nu se rupe in timpul sexului, nu e un sigiliu!) nu iti poate dovedi nimic din punct de vedere medical.

Data viitoare inceteaza sa bei pana nu mai stii pe ce lume te afli, ca nu te vad deloc bine pe viitor.

| relian a răspuns:

Ai facut un scenariu f prost laughing nu esti buna de scenarista, ai uitata ca virgina fiind daca intretii relatii curge sange, deci ai fi observat pe cersaf, sau pe tine sange sau sperma de ala ala.
Asa ca mai taie, fa alt scenariu, dar fara virgine de data asat laughing si baga si alta atmosfera, la ala acasa eventual, ala sa aiba si unde te spala ca tu sa nu simti nimic cand te trezesti.

Unde pui ca te faci si de ris, cu betia, hai sa te ametesti asa nitel merge, dar sa te imbeti sa nu stii de tine, nu da deloc bine, cine sa faca sex cu o cirpa laughing nici macar viol nu este, ca la viol ai tipa, te-ai zbate, e alta armosfera.

Uite asa scenaristi ca tine fac filmele alea de 2 lei

| Emilian65 a răspuns:

După cum spune Robert mai jos, ești încă virgina. Te-a văzut ca ești prea beata și nu a vrut să-și bata joc de tine.

| Hyperion7 a răspuns:

Cel mai sigur nu, iar faptul că nu ai simțit a fost din cauza alcoolului și a adrenalinei de atunci.
De acum asta e.
Din moment ce erai goală și el la fel, ce te face sa crezi că nu i-ai căzut în plasa?
Mi-e greu sa cred că ați stat cuminți dezbrăcați…doar nu e iulie rolling on the floor
Scuza-mi gluma proasta, dar serios acum, nu ai cum sa mai fii :/

| VoidEternal a răspuns:

Probabil că ai fi avut ceva dureri dacă s-ar fi întâmplat ceva. Dar nu e musai.

Sper că măcar ai învățat ceva din experiența asta.

| Robert2526 a răspuns:

Eu sunt baiatul cu care ai fost, nu ti-am facut nimic, esti virgina stai linistita

| MihaBianca a răspuns (pentru Robert2526):

E total aiurea să faci mișto la o astfel de întrebare.

| JustStitch a răspuns:

Cred ca te-a imbatat sa profite de tine, fa-ti un test de sarcina

| FindMyName a răspuns:

Alcoolul ăsta..nu mai beți ca pe urma nu mai știți ce e de capul vostru. Fa-ti un test de sarcină după 21 de zile de la incidentul ăsta și vezi.

| VadimIvanov a răspuns:

Dacă ai himenul rupt atunci înseamnă că nu mai ești virgina.

| PrinceCharming a răspuns (pentru VadimIvanov):

Bineinteles ca a regulato ala cum a vrut muschii lui. Nici eu nu as fi ratat ocazia.
Mai bine merge sa faca niste analize. Cine stie ce i-a dat ala si pe ea o freaca ruperea himenului.

| PrinceCharming a răspuns:

Deci esti o betiva.

| PrinceCharming a răspuns:

,. Vreau sa stiu daca mai sunt virgina''. Vino sa te consult. Daca promitisa lasi sticlele si mai esti virgina te iau eu de sotie.

| ziustin a răspuns:

De curiozitate, câți ani ai?

| CuteLamp03 a răspuns:

Sunt 3 posibilități.
1.Te-a violat.
2.Nu s-a întâmplat nimic.
3.Ai putea sa vezi daca intrarea vaginului tau este mai larga(stiu ca suna ciudat) dar daca te-a penetrat înseamnă ca ar trebuie sa ai vaginul mai lărgit.

| MihaBianca a răspuns (pentru CuteLamp03):

Nu. Vaginul nu se lărgește de la sex. E un mit fals.

| CuteLamp03 a răspuns (pentru MihaBianca):

Nu stiu exact cum sa explic, dar oricum depinde

| MihaBianca a răspuns (pentru CuteLamp03):

Nu depinde de nimic. Vaginul pur și simplu nu se lărgește.

| Anna1234522 explică:

Salutare tuturor încă odată. Sunt autoarea acestei postări. Deci vreau mai întâi să vă mulțumesc celor care au tratat întrebarea mea în mod serios, dar și celor care au făcut mișto de mine - cum nu există pădure fără uscăciuni așa și acest portal fără voi. Să revin la tema mea, am vorbit cu băiatul în cauză și el a zis că nu a fost nimic între noi, a fost maxim sărut că că atunci când deja eram dezbrăcați eu i-am fi zis că nu mai avusem relație anterior, iar el auzind aceste vorbe nu a vrut să-și bată joc sau să mă folosească, pentru a nu-și strica reputația în fața prietenilor lui care se aflau acolo și totodată să nu aibă alte mustrări de sine pe viitor. Pentru a confirma cele zise de el, am mers la ginecolog și am făcut un control, iar vorbele lui s-au adeverit - întradevăr nu a fost nimic. Vreau sa-i mulțumesc și lui că nu a profitat. Oricum, de aici voi avea de învățat că mai mult nu mai trebuie de băut. Mulțumesc frumos încă odată tuturor! Vă cuprind.