| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Povestea mea începe cam asa: am cunoscut un tip de care mi-a placut foarte mult înainte de vacanta de iarna si m-am culcat cu el din prima seara, eu având 22 de ani si fiind virgină până atunci. Chiar nu sunt genul sa se culce cu cineva din prima dar asa am simtit si nu regret nimic. Totul a fost bine, înainte să plecăm fiecare acasa (suntem studenti), a ramas ca o sa ne mai intalnim dupa vacanta si ca mai vorbim intre timp. Dar el nu imi scrie deloc, daca nu ii scriu eu nu vorbim deloc. Mi-a scris la începutul vacanței scotandu-mi ochii ca daca el nu-mi scrie, nu vorbim. Dar până acum nu a mai dat niciun semn. Voi ce ziceti? Ce pot sa fac in situatia asta? M-am atasat foarte tare de el si mi-e foarte greu. Mai are rost sa sper ca imi va scrie cand ne întoarcem la facultate?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Felicitari, te-a regulat si acum esti piesa de mana 2ª il doare in pulà de tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand cedezi sexual baiatului, din prima zi, te considera o femeie usoara si nu-i mai pasa de tine, pierzandu-si interesul.

| Hammurabi a răspuns (pentru Violleta2022):

Virgină la 22 de ani, o consideră femeie ușoară? laughing
Tare. Foarte tare.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hammurabi):

Pai, chiar asa se comporta o femeie usoara, se ofera pe tava, chiar de la prima intalnire, indiferent ca-i virgina sau nu.

| Hammurabi a răspuns (pentru Violleta2022):

Dacă nu cedează din prima ci dintr-a doua sau a treia, nu mai e femeie ușoară ci cwrvă deșteaptă?

| mihai69 a răspuns:

Ce rost are „scrisul" ăsta? Ce e așa greu să faci un număr de telefon / whatsapp / skype etc. și să VORBEȘTI cu persoana în cauză? Sau să vă dați întâlnire după ce reveniți amândoi la facultate?

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Păi asta e problema, ca nu vorbim. Dacă nu comunicăm nu stiu ce simte el. Poate cum a iesit cu mine atunci a mai iesit in vacanta cu alte fete si nu mai vrea sa ne întâlnim.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Repet întrebarea: ce te oprește SĂ-L SUNI?!?

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ti-a mai scris dupa actul sexual, nu te vrea ca iubita.

| Hammurabi a răspuns:

"Chiar nu sunt genul sa se culce cu cineva din prima"
Păi ce gen ești?
Că singurul tău "culcat" a fost cu cineva din prima. laughing

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Hammurabi):

Rekt de 2 ori

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

In sensul ca am mai avut relații sau am mai mers la întâlniri, dar nu s-a întâmplat nimic.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Vezi daca vrea sa mai iesiti afara. Vezi cum se comporta cu tine. Daca nu mai este ca inainte, inseamna ca te-a vrut doar pentru sex si atat.

| Șurubelniță a răspuns:

Bre, dacă îți place băiatul îi scrii. Nu aștepta după el. Deși amândoi sunteți din același aluat și nu vă convine asta, fiecare vrea să fie căutat, niciunul nu vrea să inițieze conversația.
Ce poți face? Să îi scrii, ce altceva să îi faci? Voodoo ca să îți scrie el primul? Ești culmea?

| anonim_4396 explică (pentru Șurubelniță):

După părerea mea chestia asta cu scrisul trebuie sa fie reciprocă. Ii scriu eu, dar sa scrie si el si invers. Dacă îi scriu doar eu de unde stiu ca vrea sa vorbeasca cu mine sau ca imi raspunde doar din politețe?

| Șurubelniță a răspuns (pentru anonim_4396):

De asta îți dai seama în timp. Dacă vezi că doar tu faci asta și brusc după ce vă întoarceţi la facultate te invită pe la el doar ca să faceți sex atunci e clară treaba, te vrea doar pentru a își satisface nevoile.

| cc97 a răspuns:

Pacat ca ai ramas virgina pana la varsta asta si ai cedat de la prima intalnire. Puteai sa mai astepti o luna, doua sa va cunoasteti mai bine si asa baiatul vedea ca esti serioasa. Probabil ai fost si insistenta cu mesaje dupa asta si baietii fug de genul asta de fete. Incearca sa te abtii sa nu i mai scrii si o sa vezi ca te va cauta el apoi