| teiuby0 a întrebat:

Buna TPU am dat o comanda la eMAG pe 18 de black Friday si pana acum nu a venit nu stiu ce se intampla ca de obicei cand dateam comanda imi tr si SMS p telefon cand plasam comanda far acum mimic ati patit astfel de situatii ce e de facut?

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Comenziile de black friday dureaza mai mult pana sosesc pentru ca e cererea foarte mare de black friday si dureaza, si mie mi-a venit intr-o saptamana si ceva

| mihai69 a răspuns:

Ai comandat cumva un vibrator? Că altfel nu văd ce ar căuta întrebarea la această rubrică...
Oricum, de BF majoritatea magazinelor online au mari întârzieri la livrare, din cauza numărului enorm de comenzi și al celui limitat de curieri disponibili.

| Ionela192882 a răspuns:

Te poti duce in magazin sa vezi ce se intampla sau sa le trimiti un mesaj.Mai incearca o data cu comanda. Sper ca ti-ma fost de ajutor! pa!