| Iloveyou123 a întrebat:

am de vreo 2-3 zile un mic guguloi pe sanul stang, pe partea stanga. Ma gandesc ca este mameronul dar este putin deplasat de de el, nu e dintr-o bucata. Ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate o mamografie te-ar ajuta sa afli ce e

| onasis1961 a răspuns:

Ai grije, că este furuncul! Pentru al trata pune-ţi iubitul să-l sugă! Băi anatomie, din câte văd ai 19 ani! Ai făcut anatomia cu profesoara de sport?

| pisicutzamik a răspuns:

Du-te si fa-ti analize sa nu ai cancer la san doamne ferestewinking

| Iloveyou123 explică:

Imi pare rau dragii mei era doar mameronul pe care nu stiu de ce il simteam eu mai tare ca de obicei nu e nici un furuncul sau etc