| Rust2000 a întrebat:

Buna!
Imi place de o fata, dar nustiu daca ea mar plăcea nustiu cum sa-I spun ca o plac sunt cam timid
Aş vrea ceva sfaturi, ce sa vorbesc cu ea, cum sa o cuceresc etc.

4 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Fratele meleu, ca sa cucheresti trebuie sa ai mult tupeu, tupeu maxim... e un lucru esential. daca nu il ai, esti degeaba pe Pamant. Sunt sigur ca l-ai vazut pe Dani Mocanu, fii si tu ca el. Turbo Bafta!

| antoniaidk a răspuns:

Ba fratilor! intelegeti! si ce daca sunteti timizi? nu trebuie! daca sunttei timizi probabil fata o sa creada ca nu o placeti si o sa se indeparteze..stiu din propria experienta si daca ii spui ca o placi.n-ai cum s ate faci de ****, deoarece esti baiat..ai o oarecare demnitate!

| TheNigga a răspuns:

Antoniaidk are dreptate, nu te mai comporta ca un copil si du-te si baga-te pe ea.