| Nikoooooooo a întrebat:

Am fost foarte mult timp impreuna,dar intr-o seara un baiat s-a dat la mine si m-a sarutat,.iar eu am decis ca sa ii spun prietenului meu adevaru.El s-a suparat si ne-am despartit,acum o prietena de a nostra comuna incearca sa ne impace dar el nu mai vrea, eu i-am explicat ca nu am vrut sa il insel ca il iubesc foarte mult. Inainte ca sa ne despartim i-am dat de ziua lui un lantisor, si acum nu il mai poarta.Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa vorbesc maine cu el? Dar ce sa ii mai spun? Celui mai bun raspuns ii

5 răspunsuri:
| johnyboy a răspuns:

Dar de cand un sarut este echivalent cu a insela? ..ai facut sex cu baiatul ala sau doar v-ati sarutat ca nu mai inteleg?

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Era o vb. daca taceai din gura filozof ramaneai

| Allergikaa a răspuns:

Pai e logic, trebuie sa vorbesti maine cu el...
Ai putea sa incerci sa explici ca nu a fost vina ta ca el tea sarutat.
Sau ca doar pe el il iubesti. Chestii de genu. Dar sa stii ca nu trebuie sa te ierte din prima, e normal sa fie suparat, e ranit. Si tu iai facut asta.
Cu rabdare trebuie sa incerci sa-i recastigi increderea, roagal sa-ti mai dea o sansa.
Altceva nu stiu ce poti face.
Mult succes:X!

| Myha09 a răspuns:

Waw ....crezi ca te-a iubit sau doar ca joaca teatru ca sa vada cum reactionezi.Ok sa zicem ca te-a iubit du-te la el dar sa fiti doar voi 2 nimeni altcineva si incearca sa-i explici daca nu te lasa sa-i explici si incearca sa plece prinde-l de mana si spune-i tot ce ai pe suflet si incearca sa va impacati si cel mai important nu-l lasa sa plece pentru ca daca va pleca u vei suferii mai mult poate ca si el sufera mi -se pare logic sa sufere cdar ai facut ceva bine ca i-ai spus altii nu fac nici macar asa.Iti urez bafta in dragoste. Ceaoo