| MeyCara a întrebat:

TPU! Am intrebare: cum a fost prima dragoste la voi? thinking

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Adica prima data cand m-am indragostit?
Pai, pe la 7-8 ani, am inceput sa am sentimente pentru un baiat cu 4 ani mai mare, si el si-a dat seama de chestia asta, si cand ma vedea, eu foarte timida de felul meu venea la mine si ma intimida mai mult, tin minte ca am fost la strand si el fugea dupa mine in apa si ma enerva ca n-am stiut cum sa scap de el, asta prin cls1.
Ei, a fost frumusel, cel putin nimeni nu suferea, momentan logic ca numai simt nimic pentru ellaughing dar cand ne vedem zambim amandoi.laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu am inteles nimic din ea, eram prea timid, prea mic, chiar daca nu a fost niciodata un da oficial, neoficial, ne simteam bine unu in prezenta celuilalt, si neam distrat, in felu nostru

| marinaa9 a răspuns:

Tin mintea ca placusem acelasi baiat timp de 6 ani si intr-o zi la scoala, stateam cu el in banca si se uita asa in ochii mei si imi daduse un pupic, eram prin clasa 5 laughing acum suntem cei mai buni prieteni

| hhhapciuuu a răspuns:

O sa ti se para ciudat dar a fost in prima zi de clasa 1 laughing... si acum imi amintesc. am intrat in scoala cu mama de mana si el tot cu mama de mana, statea sprijinit de perete. atunci am simtit prima oara ceva ciudat care trecea prin mine. i-am trimis un biletel cum ca-l iubesc, intr-o pauza laughing si am devenit iubiti, chiar daca niciunul din noi nu stia ce-i aia mai exact. dragoste inocenta big grin dintre doi copilasi prosti. nu regret. acum, fiind adolescenti (inca) am ramas prieteni :X

| Daydream a răspuns:

Atractiva! Foarte frumoasa!