| azhamy777 a întrebat:

Bună TPU, am mai avut contact sexual cu iubitul meu acum câteva luni și după ceva vreme a început sa mi se faca rău, sa am amețeli, dureri de spate, de burta, câteodată am pofte, e posibil sa fiu însărcinată? Plus că mi-a întârziat menstruația

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

În câteva luni te prindeai dacă erai însărcinată nu?

| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala!

| FATACEASIMPLA123 a răspuns (pentru Violleta2022):

Păi dacă fac sex zilnic? Iese greșit rezultatul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru FATACEASIMPLA123):

Ai spus in topic ca ai facut sex acum cateva luni, nu ca faci zilnic sex...hotarate-te!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fii gravida dacă actul sexual a fost neprotejat și dacă a ejaculat în tine.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru Emilian65):

Hmmm. Eu cred ca atata lucru stia si ea.
Eu zic sa NU ne bagam in treburile femeiesti. Ca barbat, eu unul NU pot recomanda nimic privind viata intima fetelor / femeilor.

| Crackman a răspuns:

Fa un test si aflii

| FindMyName a răspuns:

I-ati un test de sarcină, altă dată să folosiți prezervativ!

| Bobbi1234 a răspuns:

Ce inseamna acum cateva luni? Daca e mai mult de o luna si nu ti-a venit menstruatia inseamna ca da.

| FATACEASIMPLA123 a răspuns:

Hei, ia-ți 3 teste de sarcina diferite cum am luat eu, am avut același simptome și da, sunt gravidă