| azhamy777 a întrebat:

Bună. Am nevoie de ajutorul vostru, am mai avut contact sexual cu partenerul meu de multă vreme și mi-a întârziat menstruația, după am avut amețeli, dureri de spate, îmi venea sa vomit. Am pofte dar doar câteodată, nu știu, e posibil sa fiu însărcinată? Eu prea cred ca nu-s sigură.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i posibil o sarcina, odata ce ai facut sex neprotejat.

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, ca rezultatul sa fie corect.

| sierra1 a răspuns:

Din ce ne spui, ar fi cazul să vă gândiți la ce nume o să-i dați

| VoidEternal a răspuns:

Ai auzit de testele de sarcina? Se găsesc și la supermarket și costă vreo 20 de lei.