| Oanna07 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor serios. Chiar nu am chef de glume. Aici ma pot destainui si pot povesti situatia in sine. Am ramaa prietena cu fostul meu iubit. Ieri seara am iesit in oras cu el si alti prieteni iar la sfarsitul iesirii s-a oferit sa ma conduca pana acasa si a inceput sa ma atinga si sa imi spuna ca ma vrea. Tin sa precizez ca inainte cand noi eram un cuplu am intretinut si relatii sexuale. Eu il tot evitam aseara dar undeva la o scara alaturata blocului meu ne-am oprit si am cedat. Ne-am sarutat, i-am facut sex oral si am petrecut ceva timp siguri. Acest lucru s-a mai intamplat si acum 1 luna. Noi ne-am despartit de un an. In tot acest timp eu am continuat sa il iubesc dar el nu prea face nimic insa mai are iesirile astea care imi dau batai de cap. Ce sfat imi dati? Dau funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Intr-adevar ai nevoie de ajutor,trebuie sa inveti sa spui NU!
Un nu categoric!
Te lasi folosita ca un obiect sexual si ai senzatia ca oferindu-i ce-ti cere ai putea sa-l castigi inapoi.
Nu te mai minti singura,baiatul a gasit modul in care sa obtina de la tine favoruri sexuale oricand,fara sa-ti ofere nimic in schimb.
Si situatia va continua atat timp cat tu ii vei "ceda",e singurul motiv care il mai tine pe langa tine.
Daca tu te simti bine sa fi folosita,continua.
Daca nu,pune un mare punct aici si inceteaza sa te mai minti singura!
Aveti o relatie unilaterala bazata pe cel mai umilitor sex,nu e nici o urma de dragoste aici.
Si, daca inveti sa spui acel NU de care iti spuneam, te vei convinge ca am dreptate.
Fa-ti curat in viata si-n suflet, draga mea, nu mai trai in promiscuitate afectiva!
Si rasufla!

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu i-ai facut lui, dar el tie? Cam asta este relatia voastra, si cam atat de mult te pretuiesti tu pe tine. straight face
Pentru un barbat adevarat satisfactia cea mai mare este sa o faca pe cea de langa el sa se simta femeie, dar tu ai dat peste unul care nu-i interesat decat de propria persoana.
Mi-e urat sa spun asta, dar esti de compatimit.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai faci si altora cand se satura de prietenele lor? mie nu mi se pare normal

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Un sex oral din cand in cand e binevenit, nu trebuie neaparat sa aveti o relatie

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Incerc sa iti dau si un sfat. nu incerca sa te limitezi la un singur baiat, nu esti singura care a suferit din dragoste, dar, ridicate, revinoti, cauta altceva, ceva bun, care sa te respecte, daca ajungi sa fii folosita, si manipulata din cauza sentimentelor tale, atunci e nasol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare pune-l sa-ti faca el tie sex oral pe o scara de bloc! E de bun simt sa jucati rolul de curva pe rand, mi se pare nedrept sa o faci doar tu. Asta doar daca nu esti curva, desigur, pentru ca daca esti imi pari mult mai simpatica. Viata fara femei usoare ar fi un chin!

| Hitman4iQ a răspuns:

1. da-mi numarul de mobbig grin ( gluma)
nu trebuia sa cedezi...tia lasat odata o sa te lase permanent( tu doar ii indeplinesti dorintele..ca o sluga),,, i-ai dat intrebarea cine esti tu pentru el? daca o mai faci odata cum ai facut acum...P.S. esti proasta dependenta de el..sorry de parere

| Saray a răspuns:

Te foloseste doar pentru sex.winking Cred ca doar s-a prefacut ca sunteti prieteni asa ca ignora-l!

| Iulian_Boicu_1990 a răspuns:

Profita de faptul ca tu esti o panarama....sorry. Da-i add Roxanei Babenco.