| anonim_4396 a întrebat:

buna TPU.am mare nevoie de sfatul vostru. cel mai bun preieten al meu ionut mi. a spus ca ma place si ca vrea sa fie cu nime. tot am aflat dupa ce l.am rugat sa vorbeasca cu cel mai bun prieten al lui andrian(pe care il plac) si sa afle ce crede despre mine. eu totusi cred ca ionut ma mminte si nu imi spune tot adevarul despre sentinentele lu andrian. nu stiu ce sa fac?! nh cum sa. l refuz pe ionut pentru ca am,, nevoie" de le mai mult ca un prieten decat ca un iubit. nh cum sa afulu daca andrisa ma place(am incercat sa. l intreb si mi. a spus ca sunt nerabdatoare) si cum ar trebuie sa ma comport in continuare ca sa fiu cu el.

1 răspuns:
| Emmilia a răspuns:

Pai urmeazati inima ea sti cel mai bine ce e de facut(presupun sa te comb cu adrian)