| akiki a întrebat:

Buna TPU.am mare nevoie de sfatul vostru. cel mai bun preieten al meu ionut mi. a spus ca ma place si ca vrea sa fie cu nime. tot am aflat dupa ce l.am rugat sa vorbeasca cu cel mai bun prieten al lui andrian(pe care il plac) si sa afle ce crede despre mine. eu totusi cred ca ionut ma mminte si nu imi spune tot adevarul despre sentinentele lu andrian. nu stiu ce sa fac?! nh cum sa. l refuz pe ionut pentru ca am,, nevoie" de le mai mult ca un prieten decat ca un iubit. nh cum sa afulu daca andrisa ma place(am incercat sa. l intreb si mi. a spus ca sunt nerabdatoare) si cum ar trebuie sa ma comport in continuare ca sa fiu cu el.

Răspuns Câştigător
| adaanda a răspuns:

Eu spun sa nu te lasi constransa de acel prieten al tau Ionut,inteleg ca nu vrei sa ii pierzi prietenia insa daca nu poate intelege ca doar atat ii poti oferii,si prefera sa va indepartati,sti vorba aia NIMENI NU E DE NEINLOCUIT.Iar cat despre baiatul pe care il placi,eu te sfatuiesc sa incerci sa te apropii singura de el,fara intermediari(mai ales baiatul asta care t place,cum iti inchipui ca v-ar combina?! ). Incearca sa ii obtii id de mess,nr d tel,incerci sa flirtezi cu el, iar daca el da semne clare ca te place, asteapta sa vina de la sine totul.dar tu ca sa te apropii de el incearca mai intai sa iesiti impreuna.Succes! Si nu te mai baza p altii sa iti faca "lipeala", lumea e rea s invidioasa, nu uita!winking