| Émimα a întrebat:

BunahappyAs avea nevoie de sfatul vostru
Acum ceva timp am fost impreuna cu un tip si il iubeam foarte mult(si inca il mai iubesc)si a fost impreuna cu foarte multe prietene de ale mele.El ma mitea foarte mult cad inca eram impreuna dar la un moment dat am vorbit cu un prieten de al lui si i.am povestit tot ce el imi spunea iar el a inceput sa rada si sa imi spuna"adevarul".Iar eu in loc sa tin pentru mine adevarul am inceput sa spun tuturor ce fel de persoana e cu"adevarat" iar el s.a suparat.Cat timp am fost impreuna ma simteam foare bine in compania lui ma simteam in siguranta langa el...iar acum nu ne mai vorbim si sincera sa fiu mie foarte dor de timpul pe care il petreceam impreuna si totusi daca prietenul lui m.a mintit cu tot ce mi-a zis iar eu l.am crezut?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Poate prietenul lui ti-a zis adevarul, nu ai de unde sa stii si nu cred ca vrei sa stai cu un baiat care te minte

| Émimα explică (pentru mona):

Multe persoane mi.au spus ca ma minte si ca nu merita sa mai fiu cu el dar totusi eu il iubesc:-

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prietenul lui nu prea avea de ce să te mintă, eventual doar dacă nu prea te suportă şi vrea să îţi strice relaţia. Părerea mea, mai bine vorbeai deschis cu prietenul tău înainte să începi să zici ce-ai aflat în stânga şi-n dreapta. Încearcă, poate totuşi mai poţi salva relaţia. happy

| Own3r a răspuns:

Poate ti-a zis adevarul prietenul lui.Probabil chiar e un mincinos

| Elena00100 a răspuns:

Asta sa-ti fie o lectie de viata a doua oara sa nu mai faci asta. happy