| gushteru a întrebat:

Am mare problema. Vreau sa scot o fata in oras si nu stiu ce sa fac(adica despre ce sa vorbesc cu ea, cum sa ma comport, ce sa ii zic, ce sa nu i zic...deastea)Daca ma puteti ajuta va rog lasati un raspuns. Daca o sa fie bun o sa

Răspuns Câştigător
| PsyhoWoman a răspuns:

Buna gushterebig grin deci daca vrei sa scoti o fata in oras du-o la o cofetarie sau intr-un parc zic cofetarie caci in ca te blochezi spunand ceva sorbi repede din pahar laughing glumesctongue... vorbeste cu ea chestii amuzante..sa nu pari emotionat spune-ti ce-ai patit cand erai mai mic (eu am ce povesti caci mi-am fracturat gatul de 2 ori fiecare mana rupta 2 degetele si piciorul drept happy si nu fac niciun sport laughing deci sunt doar o impiedicata in fine. vorbeste deschis cu ea si prefa-te ca-ti pasa iar daca chiar te intereseaza ce spune e si mai bine sper ca te-am ajutat big grin

| PsyhoWoman a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Mersi de funda :*

| gushteru explică (pentru PsyhoWoman):

Cu placere

| PsyhoWoman a răspuns (pentru gushteru):

happy

5 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna.Eu daca as fi baiat,as adopta cea mai sincera atitudine fata de fata respectiva. Fetelor in general le plac baietii atenti cu ele,draguti,implicati in discutii de orice gen,dar mai ales apreciaza originalitatea! nu te da ce nu esti,gasiti amandoi un subiect si dezvoltati-l,tu vei vedea din gesturi,priviri, atitudine, daca este interesata cu adevarat de conversatia voastra, daca nu este scchimbi subiectul, oricum stiu ca o sa iti vina idei pe loc, ce naiba faci acum programezi totul laughing fi original baietas ti-am zis! nu te preface in fata ei!

| yoAnonimul a răspuns:

Depinde. cati ani ai?