| Geo15_2125 a întrebat:

Buna TPU sad Am mii de intrebari in cap la care nu am raspunssad sper sa ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturisad daca nu vrea sa mai fim impreuna de ce a acceptat sa vina cu mine la film? de ce uneori ma evita iar alteori incearca sa se joace cu mine? de ce uneori chiar imi arata ca ii pasa si alteori e asa de indiferent? sad fundita sad

Răspuns Câştigător
| MaiiaAna a răspuns:

A iesit cu tine la film pentru ca s-a obisnuit cu prezenta ta, si ii face placere sa fie in prezenta ta happy
Uneori ii pasa pentru ca tine la tine
Se joaca cu tine pentru ca este nehotarat, nu stie ce vrea...

Iti sugerez sa-l lasi in pace. Daca va vrea sa fie cu tine, te va cauta... daca nu, nu-l mai lasa sa te amageasca. Succes:*

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, inca nu stie ce vrea, asta e sigur! Ar vrea sa fie si cu cu tine si cu altii, dar sa nu te piarda, sa fii acolo oricand pregatita sa-l astepti! Nu stiu daca merita, e bine sa ai o discutie cu el ce alege? Pentru ca vad ca suferi din comportamenul lui nu? multa bafta!

| JelLy_3370 a răspuns:

Ti-a zis ca nu vrea sa fie cu tine? Eu una cred ca e nehotarat:d...Majoaritatea baietilor sunt asa, azi da maine baoh go on. POate ar trebui sa fi si tu mai nepasatoare, chiar daca nu poti 100%, macar el sa te vada ca nu iti mai pasa, cu toate ca in mintea ta tot iti va pasa.Nu e chiar atat de greu sa fi pentru putin timp o alta persoana, poate ca nu a avut curaj sa-ti zica atunci ce simte cu adevarat.Si daca e sa te placa si sa vada ca te-ai "racit"fata de el, poate va veni el la tine.cu mai mult decat o simpla intalnire la film, sau un joc! Succes:*

| Geo15_2125 explică (pentru JelLy_3370):

Am fost cu el o saptama... in care sa purtat minunat...dar acum s-a racit de mine si a zis ca nu mai vrea sa fim impreuna sad

| JelLy_3370 a răspuns:

E ciudat atunci! Deci ai fost cu el si el a zis"GATA", Fazele cu filmu si jocurile si toatea astea erau inainte sau dupa ce ai fost cu el? eu tot cred ca este nehotarat.Lasa-l sa "stea pe jar",nu-i mai vorbi, pentru ceva timp, poate va realiza ce a pierdut:d...:**

| Geo15_2125 explică (pentru JelLy_3370):

Putem vb pe mess te rog?

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Sunrize9000 a răspuns:

A acceptat sa vina cu tine la film. poate ca se simte bine in preajma ta... intreaba-l ce simte pentru tine. te va lamuri. funda?

| oana999 a răspuns:

Pai...nu stiu exact,dar, poate ca te place dar e mai rusinos, zic eu...intreaba-l daca vrea sa fiti impreuna foare clar fara rusine(da sau nu)?