| AndrewJoker211 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Imi place de o fata, cu care vorbesc in fiecare zi, cred ca ma place, si vreau sa o invit la un suc, dar nu stiu cum sa ii spun deoarece nu prea accepta de la nimeni acest lucru, si daca accepta sa iasa cu mine, ce ar trebui sa fac in timpul intalnirii, am mai avut intalniri, dar nu cu astfel de fete.

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

De ce nu ii spui asta chiar ei?
Oricum pozitia ei fata de tine ii este clara deja. Doar tu nu vrei sa o auzi.

Ia-o usor deoparte, roaga-o sa nu dea raspuns, ci doar sa asculte. Si spune-i ce ai pe suflet. Si vezi cum iese.

Nu trebuie sa fii smecher. Ci doar tu.

4 răspunsuri:
| PsihologMariusIftimie a răspuns:

Invata sa crezi in tine si sa-ti cultivi stima de sine, fiindca multe situatii (relatii, scoli, profesii, prieteni, etc) iti pot parea dincolo de puterile tale si este pacat sa pierzi oportunitati din aceasta cauza.

Răspuns utilizator avertizat
| vladinscovici a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to online multiplayer status thanks to http://freeminecraft.cc :D