| candygurl22 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgeeeeent :* De la un timp imi placea iar de fostul meu prieten... sh lui ii place de mine, iar azi chiar m'a intrebat daca il plac si pana la urma am zis ca da si a recunoscut si el, iar acum suntem impreuna dar am hotarat sa nu spunem decat prietenilor, iar el a acceptat sa stea cu prietenii mei cand ne intalnim pentru ca eu nu ma inteleg prea bine cu prietenii lui, dar parca simt ca ceva nu e in regula. nu stiu daca e bine sa fiu cu el, sau cu oricine altcineva acum(abia m-am despartit de un baiat) si parca a fost mult prea repede pentru mine, dar eu il plac foarte mult. Si ma gandesc ca va fi greu sa nu afle restul, dar voi incerca si simt ca mor la ora asta pentru ca nicio prietena de'a mea nu aude telefonul sau il are inchis crying si nu am cu cine sa ma sfatuiesc, voi credeti ca e bine sa fiu cu el? sad si dc oare ma simt asa? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic ca ai facut bine. Starea ta nu pot sa o explic, doar tu sti ce simte sufletul tau, doar tu sti de ce v-ati despartit. Mie mi se pare un baiat de treaba, si cred ca tine la tine pentru ca nu a avut nici o obiectie cand i-ai zis sa va vadeti cu prietenii tai.

Eu asa sper.Bafta si sper sa iti treaca starea pe care o simtii!

Pa, pa tongue

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Faci cum iti dicteaza inima! Chiar daca e prea repede, daca te iubeste, poate sa te lase putin mai lejera. Totusi ar fi bine sa. i spui de fostul prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu este bine sa fii cu el si te simti asa pentru nu te intelegi cu prieteni lui