| DeeeaMyhhhaElla a întrebat:

Hei!

Astazi am avut o zi g-r-o-a-z-n-i-c-a crying(!

Deci sa va povestesc mai detaliat... Am ajuns la scoala, am inceput sa mananc, dintr-o data am simtit ca nu mai pot sa respir asa ca am inghitit repede mancarea si am baut apa. De atunci, in continuu simt ca ma sufoc si daca nu inghit saliva[scuipatul] nu mai am aer, stau cu sticla de apa langa mine si nu stiu ce sa fac. Am avut acum cateva minute un moment in care am simtit ca mor. Dar vreau sa va spun ca nu este problema cu respiratia, pentru ca chestia asta se intampla doar cand inghit, si atunci simt ca imi ramane mancarea pe gat sau saliva.

Am mai pus intrebarea exact la fel si va multumesc pentru raspuns dar am pus-o identica si pe un alt site si acolo mi s-a dat un raspuns care spunea ceva de "inghitirea limbii". Ce lagatura este intre intrebarea mea si acel raspuns? M-am cam speriat la auzirea lui. Scz daca ma credeti "disperata" straight face

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Du-te la un doctor, dar mai inainte mesteca mancarea si cu inghitituri mici, pentru ca stomacul n-are dinti