| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat, si el ma place pe mine. e cu 3 ani mai mare. e ff dragut /. si vrea sa fie cu mine, dar parca imi e frica de ce o sa zica altii thinking,
uneori imi e foarte dor de el, iar alteori nu. nu stiu de ce.
dati'mi ceva sfaturi va rog.

Răspuns Câştigător
| MaryM a răspuns:

Hmm...sunt fete de 12 ani cu iubit de 20 ( le compatimesc ). nu e mare diferenta de varsta dintre voi dar intai trebuie sa fii sigura ca il placi. sper ca te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Am fost intr-o stuatie asemanatoare si el e mai mare cu 2 ani dar pana la urma am ajuns sa fiu cu el si nu mia pasat de lume pentru ca el deja trebuia sa sepotoleasca din a face tot felul de prosti am luat initiativa si la un moment dat char a fost bine din toate punctele de vedere iar lumea nu ma vorbea nimic de rau nici despre mine nici despre el.

| simonik_6936 a răspuns:

Tu fa mai bine ce iti zice inima si nu te lua dupa alti daca u chiar il iubesti are trebui sa nu iti pese de ce zic alti. fundita?
\