| ZapaciLaa a întrebat:

Buna TPU.
Am nevoie de un mare ajutor.
Azi la scoala un baiat care il plac imi facea in ciuda dandu-se la o colega care pe mine ma enerveaza fff tare. Cea mai buna prietena l-a intrebat: ce ii faci in ciuda(el stie ca il plac) si a raspuns: Da stiu ca ii fac.
Ce sa cred, ca m-am pierdut rau de tot. help meeee

Răspuns Câştigător
| εʟεпα a răspuns:

He`ii Buna! Nu`l baga in seama. Indiferenta doare!winking. Sii o sa`si dea seama ca ceea ce a facut nu a fost bine! si nu`i da prea multa importanta.[ Importanta STRICA].,. Daca te` iubeste love struck.Tot el o sa vina la tine`! :*. Sau o a 2-modalitate.[[Fa`i si tu in ciuda cu un baiat]. Oricum o sa ii fie un pik.Ptr. ca nu`i dai importanta.Sii nu`i face placerea sa te vada distrusa din cauza lui! Bafta! Funda?smug

9 răspunsuri:
| Lucaci a răspuns:

Pai vorbeste cu el si intreaba-l de ce iti face in ciuda si poate iti spune.Succes

| Aly2 a răspuns:

Eu zic ca mai mult vrea sa iti faca in ciuda si nu o place pe colega aia. Ideea este ca nu trebuie sa pui la suflet pentu ca el face asta chiar ca sa te enerveze, dar daca te vede ca nu iti pasa nu o sa mai faca asta. Si cand nu o sa te astepti o sa vina la tine si o sa iti spuna ca te place sau chestii, dar atunci va fi prea tarziu. Nu trebuie sa te enervezi pentru ca, dupa cum ziceam el face asta ca sa te raneasca. Bafta si numai bine!

| flavius2010 a răspuns:

Se da doar mare, cred

| Andre a răspuns:

Pai. eu cred ca nu te place sh ca vrea sa iti demonstreze asta da fii sh uh mai indiferenta adica nu ii pune la suflet pe toti nenorocitii astia de baietii. lasa-i sa faca cum voi sh trateaza-i cu indiferenta crede`ma cum vede ca nu iti mai pasa de el imediat se va intoarce la tine! SECRETUL ESTE RABDAREA SH INDIFERENTA! asculta`ma am trecut prin asa ceva ...sh la mine a merg

Succes!:*

| Anonima264 a răspuns:

Eu sunt sigura ca iti face in ciuda fiindca te place dar vrea sa te apropii tu de el.
a.Fa-i si tu in ciuda, daca te place o sa fie tare gelos si cred ca o sa reactioneze!
b. Spune-i in fata ce simti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca el vrea doar sa iti faca in ciuda! ar trebui sai faci si tu in ciuda cu un alt baiat!

| byabyaby a răspuns:

cryingaceiasi prb am cryingplus de asta i-mi mai face si mie avansuri si se uita non stop la mine ...auzi fai si u in cida ca asa fac si eu
si nu prea ii convine din kate vad fa-l sa creada ca nu-l mai plaki si... fa'i si tu in necaz

| StieTot a răspuns:

Spundei in fata ca il placi.

| SupradOzza a răspuns:

Raspunde'i ca aceeasi moneda...sau.uita'l. v-a intelege singur.ca nu are de castigat nimic [daca il duce capu'laughing ].

fundita?love struck