| anonim_4396 a întrebat:

TPU... am nevoie de un sfat. Cum ar trebui sa incep o conversatie cu un baiat pe care il plac?

Răspuns Câştigător
| Pinky2000 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa conversezi cu el despre lucrurile care ii plac cel mai mult. Astfel, el se va deschide in fata ta, iar dupa asta ii poti spune sentimentele tale. Sper ca te-am ajutat!

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

"buna, imi esti simpatic", aviz amatoarelor, necesita 3 facultati plus master

| neutrino a răspuns:

El te stie pe tine si nu te baga in seama?

| gingergirl1 a răspuns:

"Buna" laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Prin vorbit... LOL astea sunt intrebari stupide sad. Scuze ca iti spun dar asemenea intrebari nu isi gasesc rostul pe forumuri big grin

| pitiKpitiK a răspuns:

Pai..."Cum esti?" - "Ce iti place" - sau spune-i direct! big grin

| Weimer a răspuns:

Fi sincera, normala si timida, nu te da in fite. Daca el este un baiat bun, la locul lui iti promit ca n-o sa ai probleme.

| milli000 a răspuns:

Poți să-l rogi să-ți recomande un film și apoi întreabă-l ce filme îi plac lui și așa mai departe happy