| KristenRichardson a întrebat:

Va rog sa-mi spune-ti cum pot sa incep o conversatie cu un baiat care-l plac? Pleaseeee..Funda..Mersi,anticipat.

Răspuns Câştigător
| TheCuTeGirl a răspuns:

Poti incepe pur si simplu mai intai cu un simplu ''hei', ce faci?happy'' apoi daca zice ca bine tu tu ii raspunzi cu ceea ce faci dupa care poti sa ii ceri o sugestie pentru un film frumos sau il intrebi de o melodie..ar fi niste exemple.dar o conversatie ar incepe cu un, salut ce mai facihappy imi dai te rog din suflet funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| crazyblue a răspuns:

Poti incepe cu un "salut" spontan si deschis si imediat sa arunci o intrebare comuna (despre un eveniment popular de exemplu).

| Kamiichu a răspuns:

Pai incepe si tu ca oamenii normali laughing Buna, ce faci? Din astea..cu tupeu laughing

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Incepe cu : Hei! Ce faci?

| McBodo a răspuns:

Buna.Ce ochi frumosi! Vrei sa ne f...m?