| Geo15_2125 a întrebat:

Am nevoie din nou de un sfat sad baiatul pe care il plac a iesit azi cu mine dupa ore sa ne plimbam... am jucat adevar sau provocare, el m-a intrebat la joc daca il plac.si i-am zis ca da. e dragut. si apoi l-am intrebat si eu si a zis ca da ma place, dar am impresia ca ma place ca o amica sad i-am dat provocare sa faca cv sa ma incalzeasca ca imi era frig si m-a luat de mana si m-a tinut asa pana cand mia sunat mie telefon sad l-am intrebat si eu cand a zis adevar daca e adevarat ca i-ar placea sa fie cu mine si a zis ca da nu poate sa spuna ca e prea devreme si nici nu nu poate sa spuna. ce credeti ...am vreo sansa sa fiu cu el?sad scuze pentru greseli. m-am cam grabit. fundita

Răspuns Câştigător
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa il lasi sa se gandeasca singur.sa isi dea seama el ce vrea, nu il presiona.Incearca sa vorbesti mai multe cu el.sa comunicati mai mult, sa va cunoasteti mai bine si pe parcurs sa vezi prin gesturile care le face daca intr'adevar ii place de tine si daca vrea sa aiba o relatie cu tine.Si cred ca e putin atasat de tine sa zicem asa.

5 răspunsuri:
| Nobodyy a răspuns:

Evident, ai sanse. Doar nu insista prea mult sa devii sufocanta, acorda-i timp si isi va da si el seama ca tine la tine. Probabil vrea doar sa ma mai cunoasteti.

| nike19 a răspuns:

Ai sanse. incerca sa mai vb cu el, sa va cunoasteti mai bine, mai iesiti la plimbari si cu timpu o sa fie bine happy

| anooonyyym a răspuns:

Daca e adevarat ca te place atunci insista,intreaba-l maine daca vrea sa va combinati(sa nu-l intrebi pe mess)sa-l intrebi in fata sau la telefon, baietii in general spun dawinking, dar eu atat iti spun: fii sigura ca te place caci baietii se mai combina cu fetele doar pentru cum arata sau din lipsa de ocupatiewinking noroc! si apropo si eu sunt baiat deci stiu...

| Geo15_2125 explică:

Ms mult

| LoredanaElenaz a răspuns:

Pai eu cred ca doar de la prima intalnire si de la un simplu adevar sau provocare si un luat de mana, nu se poate lega nimic, daca il vrei langa tine, fi tu insati nu incerca sa-l impresionezi prin trucuri ieftine, mai intai fi prietena lui si fa-l sa se indragosteasca de tine