| Vara200 a întrebat:

Deci mie imi placea de un baiat si lui de mine. Dar lui nu-i place ca sunt timida. El sta cam la 10-15 km distanta de mine si ne vedeam doar seara, el venea la ora 00-00:30 noaptea.Aseara am venit de afara la 22 acasa ca era plictiseala, si m-a sunat o prietena ca m-a intrebat pe la ora 23-30 daca ies afara sa ii spuna lui baiatul de care imi place daca sa vina la mine. Iar prietena mea a vorbit cu el si el s-a suparat ca nu am iesit atunci, si a mai spus ca nu mai vrea sa auda de mine, si nu mai vine niciodata aici in sat la mine! crying Ce sa fac ca sa uit de el sau ca sa-l fac ca sa vina la mine din nou si sa-mi cer scuze? CE sa fac, ce sa-i spun?! crying Multumesc anticipat. Funda pentru cel mai inteligent sfat, restul vot!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai este seară la 00.30 h, da? La ora aia se poate avea întâlnire cu un băiat care se respectă?
De ce se întâlnește cu tine noaptea, are pe cineva în timpul zilei?
Lasă-l să te caute el și, ziua, nu noaptea că nu sunteți lilieci!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu el si ai sa vezi ca te poate ierta daca il cicali putin.

| DAHAKA31 a răspuns:

Zi asa am parinti comunisti dupa vremea lui nea ceasca schiopu

| Emiily a răspuns:

Poate...ca daca ii spui ca erai pedepsita.sau ca nu teau mai lasat ai tai sa iesi.sau ca aveai ceva de facut...nu stiu. inventeaza eu asa as face dac nu esti anturajul meu ar trebui sa ii ceri scuze sa ii zici ca nu o sa se mai intample sau keva de genu'