| xcamyx a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor.Sunt intr-o relatie si in scurt timp vom implini un an decand suntem un cuplu.Totusi exista o problema.Nu stiu ce sa ii cumpar iubitului meu.El ar vrea ceva romantic, ceva semnificativ, dar eu nu am nici cea mai mica idee. Va rog ajutati-ma! Cat se poate de repede. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vipande11 a răspuns:

Iubitha :X stai linistita :* nu am nevoie de nimica :* cadoul meu de un an de cand suntem un cumplu as vrea doar sa imi promiti ca o sa il prindem si pe al 2-lea an :X

3 răspunsuri:
| vipande11 a răspuns:

Funda puiu?hee hee

| MasterYoda a răspuns:

Un cadou format din 2 din cele mai frumoase prietene ale tale ar fi cat se poate de frumos!

| GaLaxXy a răspuns:

Salutare,
Nuţi fă griji, pentru băieţi cel mai frumos cadou este să îşi vadă iubita.
Crede-mă că orice cadou i-ai face îi va plăcea şi nu este bine să te iei după ideile altora, pentru că el ştie cum gândeşti şi se aşteaptă la ceva din partea ta. Mie cel puţin mi-ar ajunge să o văd şi nimic nu mi-ar mai trebuii, mai bine pregăteşte-te, sunt sigur că iubitul tău ţi-a pregătit o surpriză enorma. Fii tu însuţi şi ideile vor venii, alege una care crezi tu că i-ar plăcea mai mult şi cumpără. În curând vei avea cea mai frumoasă zi din viaţa ta, sunt sigur de asta. Mult succes şi aniversare plăcută!