| Cerasela18 a întrebat:

Buna TPU...am niste nedumeriri..sunt impreuna cu prietenul meu de 5 ani, facem sex de 2 ani.dar chestia e ca eu nu simt nici o placere niciodata nu am simtit doar durere la inceput apoi nimic, oare eu sunt de vina sau el? nu am mai facut-o cu altcineva..prietenele mele toate au avut orgasm in afara de minehappy imi puteti da va rog un sfat ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

El e de vina (trist dar adevarat) femeia e chitara dar barbatul e chitaristul...acordarea chitarei (preludiul)frumusetea melodiei (sexul)depinde de măiestria chitaristului... fundita?

4 răspunsuri:
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Dc sa fie el devina? nu inteleg, spune-i ca inainte de a te penetra sa aveti si voi un preludie ceva. spune-i sa te pipaie mai cu pasiune astfel incat sa iti doresti sa te penetreze. sau te stimuleze la clitoris, sa te sarute pe tot corpul. sa te excite foarte tare! incearca!

| Cerasela18 explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Preludiul e foarte oke.dar penetrarea deloclaughing

| SSSOMG a răspuns:

E posibil sa nu te potrivesti cu el din punct de vedere sexual. dar asta nu poti afla decat cand o sa faci cu altul si o sa poti compara...asta e parerea mea. si eu am patit-o...happy

| Kaleesi a răspuns:

Incearca exercitiile Kegel, citeste tot ce gasesti despre ele... te vor ajuta sa constientizezi si sa controlezi mai bine zona respectiva. Nu-ti face probleme, se invata in timp. Exerseaza si exerseaza si o sa fie bine happy Succes