| VrancianuVlad a întrebat:

am o colega in clasa pe care o plac de mai mult timp iar recent i-am spus ca o iubesc, dar acum parca se fereste de mine, inainte ma mai imbratisa asa in gluma...acum de abia ma saluta...De ce?:'(

4 răspunsuri:
| 26Geo a răspuns:

Pai i-ai spus ca o iubesti, sincer, e aiurea sa zici asta daca nu esti intr-o relatie cu ea.Ea nu se astepta la asta si nu cred ca te place asa mult, poate doar la nivel de colegi de clasa. Vorbeste cu ea si spune-i ca asta simti si ca nu vrei sa o pierzi ca prietena. Poate va intelege.Bafta

| 78buc a răspuns:

Cred ca nu ii plac baietii romantici adica care sunt atit de sinceri

| Bombonikmic a răspuns:

Unele fete sunt mai sensibile, de ex si mie mi s-a intamplat odata tot asa un baiat mi-a spus ca ma iubeste,, iar eu l-am refuzat si nu am mai vb cu el de vreo 3 luni,, mie sincer. nu imi placea de el si poate din cauza asta ma feream de el sa nu-i ranesc sentimentele poate asa si ea. poate trebuia sa o iei mai usor sincer parerea me e sa o iei deoparte sa discuti cu ea.puppy dog eyes Cred ca e mai bine asa. Fundaa>big grin

| Voidwithin a răspuns (pentru Bombonikmic):

Sti ca nu ai procedat bine daca te-ai ferit de el l-ai ranit si mai mult.Un nu e un nu il intelegi il accepti, dar cand nici nu te baga in seama te simti mai naspa ca un wc din mcdonalds.