| Lovleybird1301 a întrebat:

Am o dilema maaare de tot: imi place de un baiat si as vrea sa aflu daca si el ma place. Am observat ca atunci cand sunt in preajma lui, nu isi poate dezlipi privirea de la mine. Mi-am intrebat si prietenele si au afirmat faptul ca se uita la mine. Ce parere aveti? Ma place? Multumesc celor care mi-au raspuns happy
P.S. Si se comporta dragut cu mine happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,te place,e foarte clar.
Ca sa-l incurajezi, il poti privi si tu, uneori ii poti zambi, ofera-i ocazia sa iti vorbeasca si sa speram ca nu o va rata, e un joc dragut si incitant si voi faceti acum primii pasi...happy

4 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Clar e topit dupa tinewinking. Vorbeste cu el si o sa iti dai seama.

| xCrazyGirl a răspuns:

Cu siguranta te place. vorbeste cu el si incepeti ceva :X

| BenDover a răspuns:

Mai mult ca sigur e atras de tine. Intrebarea e : de ce nu face ceva in legatura cu treaba asta? asteapta de la o fata care e privita insistent sa faca prima mutare? Sunt sanse sa ramana cu privitul.

| Lovleybird1301 explică (pentru BenDover):

Sa stii ca e ffffff timid happy