| Andreea0301 a întrebat:

sunt Andreea 0301.; x.as vrea sa aflu daca un baiat mult mai mare decat mine ma place...sa va spun cum se comporta cu mine:. Se uita la mine mult cand sunt in preajma lui, cand se uita la mine se uita fix in ochii mei, mi-a pus chiar si o porecla si se comporta frumos cu mine...va rog spuneti-mi dama place dupa felul in care se comporta cu mine!

1 răspuns:
| ccriss a răspuns:

Pai depinde.:* ai puteai sa-i fi doar dragalasa tu fiind mai mica intelegi sentimentul sau chiar sa te placa. Incearca sa te apropii de el dai si tu cateva semnee cum ca l-ai place poate face primul pas > Bafta :*