| DeeA_9818 a întrebat:

; x.as vrea sa aflu daca un baiat mult mai mare decat mine ma place...sa va spun cum se comporta cu mine:. Se uita la mine mult cand sunt in preajma lui, cand se uita la mine se uita fix in ochii mei, mi-a pus chiar si o porecla si se comporta frumos cu mine...va rog spuneti-mi dama place dupa felul in care se comporta cu mine!

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

La baiatii mai mari nu poti sa vezi din chestii din astea daca te place.Mai ales daca e mult mai mare.Asa am patit si eu cu un prieten ii cu 5 ani mai mare si se comporta asa cum ai zis tu ba chiar vine la mine sa ma faca sa rad cand sunt suparata si ii foarte dragut cu mine.Dar din pacate nu ma place stiu sigur oh go on
Dar sa nu excludem sansa...e posibil sa te placa dar trebuie sa mai astepti sa vezi ce mai face si cum se mai comporta, da-i mici semne si vezi daca da si el mai multe inseamna ca ceva ceva tot e acolo big grin
Succes! Si ai mare grija!

4 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Pai poate nu se uita asa doar la tine poate asa se uita el in general. Si daca se comporta frumos cu tine se poate datora faptului ca este bine educat. Sau poate te vede ca o prietena buna. Doar tu vei putea afla raspunsul, intrebandu-l.

| papusikk a răspuns:

Eu cred ca te place si daca este asa cat de curand iti va sp asta doar daca nu este foarte timid...

| plmer a răspuns:

Da se si vede big grin

| DianaMariaA a răspuns:

Eu cred ca urmareste ceva, nu sunt sigura daca te place, multi baietii au tehnica asta, sa te priveasca in ochi, sa vorbeasca frumos, dar poate ca vrea sa te puna pe tava, sa te foloseasca, nu stiu sigur daca te place. Sa nu ii dai multa atentie pentru ca o sa creada ca ii esti disponibila oricand, si asa ar trebui sa il faci pe el sa fie oricand liber pentru tine! Bafta!