| anonima444444467666666666666 a întrebat:

Buna,TPU am o intrebare am un coleg in clasa care tot ma enervva pana acum cateva zile imi da palme peste fund, tot ma punea sa merg cu el acasa imi spune tot timpul sa stau cu el eu nu mai stiu ce sa fac pana acum cateva zile nu simteam nimic pentru el dar acum simt ma rog el e atent cu mine si chesti nu stiu oare ii place de mine ce spuneti sa ii spun ce simt pentru el?

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Desigur, aceasta e una dintre modalitatile baietilor de a se baga in seama, de a-ti da de inteles ca te place. Incearca si intreaba-l de ce face asa, te place? Daca spune da, spune-i ca si tu. Incearca! Bafta

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Palme peste posterior interesant -Invita-l la o partida de ...sah-sa vezi ce zice!

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Da spune-i! el doara vrut sa stea cu tine facand aceste lucruri