| gilteam a întrebat:

am o intrebare cam stupida dar are sens pentru mine. Am anxietate si pot spune ca ma sperii din orice si am nevoie sa ma linistesc. Deci m-am dat cu crema pentru acnee dupa care am uitat sa ma spal pe maini, dupa un timp m-am atins acolo jos, la vagin. Nu am simtit nimic ciudat dar oricum mi-am facut filme ca cine stie ce pot sa patesc jos acum. Presupun ca crema a intrat in pielea de pe maini deci nu are absolut nimic, dar totodata ma tot gandesc ca si daca se inatmpla cine stie ce

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are ce sa ti se intample. Du-te la un psiholog, ipohondria e periculoasă

| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai tu nu este anxietate, ci ipohondrie!

| mihai69 a răspuns:

Nu, normal că nu pățești nimic - dacă e bună pe față, e ok și pe vulvă.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Gandesti prea mult, nu e nici o anxietate.