| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare ceva mai personala. De fapt, am mai multe.
Orice femeie poate avea orgasm?
Am o relatie stabilă de câtiva ani, dar nu cred că am avut vreodata orgasm cu iubitul meu, desi pare ciudat. Am observat ceva ciudat la mine, pot avea orgasm de una singură dacă dau din picior, nu știu cum să explic, dar nu ma ating niciodata. Cumva, asta îmi demonstrează ca eu pot avea orgasm.
De asemenea, când sexul oral într-o relație presupune reciprocitate? Eu ofer

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da dar freacate la clitoris sa te termini daca el nu reuseste in cateva minute

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sunt si femei anorgasmice, reci, dezinteresate de sex, din mai multe motive.
Daca ai reusit cum ai descris, ai toate sansele sa ai si normal, clitoridian si vaginal, in timp.
Trebuie sa inveti sa te relaxezi, si partenerul sa aiba rabdare, sa stie sa iti ofere un preludiu de calitate, sa fie tandru, altruist, si sa mai si discutati, nu sa taceti.
Iar sexul oral e normal sa fie reciproc, desi mai sunt si exceptii.
Success!
SEXUL NU E CIOCOLATA, SA PLACA INSTANT!

| flixbuster a răspuns:

Citeste asta:

http://www.csid.ro/......ie-4839890

Despre partea a doua: spus pe sleau, daca el vrea sa i-o sugi, ar cam trebui sa ti-o linga fara probleme. Deci, da, reciprocitate. Bine, cu chestiile de ingrijire/igiena corespunzatoare.