| Lorrik a întrebat:

am o intrebare:cum sa il intreb pe un baiat daca vrea sa fie cu mine?(dau fundita la cel mai folositor raspuns)

Răspuns Câştigător
| Chimilica a răspuns:

Pai pune o prietena sa il intrebe, sau daca nu vrei in acest fel ii poti spune tu intrebandu-l : Cum crezi ca ne-ar sta impreuna? Uite mie imi placi foarte mult, tu ce parere ai? Crezi ca ar merge o relatie intre noi?
Am postat niste intrebari despre x pe care il plac, si asa l-am convins sa fie cu mine.
Bafta multa, pupici :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat