| Antonia_4783 a întrebat:

TPU.am o intrebare dar o pun din curiozitate.Am fost cu un baiat vreo 2 saptamani, totul a fost bine pana ce la un momentdat am vazut k la avatarul lui de mess avea o poza cu o fata. si scria "tbx" in fin nu mai prea vorbeam pe mess nici eu nu prea ii mai raspundeam la mess. si gata cu relatia si acum tot vad la avatar poze cu acea fata si statusuri gen tbx.stiti voi. Dar eu stiu ca el nu are treaba cu akea fata pentru ca tin legatura cu un prieten de-al lui si mi-a sp k pune alce lucruri la avatar ca sa ma fac geloasa pentru ca ink tine la mine. dar nu stiu oare o fi adevarat. ajutati-ma"'; fetelorr. Doar atat vreau sa stiu, daca face asta intentionat!

4 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Pai poate o face intentionat (poate stie ceva prietenul lui). Nu'i mai da atentie. Daca intentia lui e de a te face geloasa si daca chiar tine la tine si va observa ca nu ai nicio reactie se va baga el in seama. Sa se asigure de ce simti. Bafta!

| caius a răspuns:

Lasa-l sa se streseze degeaba,
tu vezi in continuare de viata ta,
n-are rost sa-ti bati capul cu toti ratatii care n-au ce face in timpul liber

| PlayTheGame a răspuns:

Poti sa nu te mai repeti cu k acela crede-ma ar fi o imbunatatire pentru ortografia ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa nu`i mai dai atat drepate prietenului fostului tau iubit,
deoarece te poate minti ca sa vada ce spui tu si mai apoi sa-i spuna fostului prieten!
Nu mai bine incerci tu sa vorbesti cu el?
Asa.prieteneste[sti tu].
Spune`i"Ce prietena frumoasa ai!", iar atunci el iti va spune ori"mersii".ori "nu e prietena mea..."
Bafta!love struck