| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare importanta, cum credeti voi baieti ca ar trebui sa vacomporti cu o fata intr-o relatie, cum credeti voi fetelor ca ar trebui sa va comportati cu un baiat?

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cuvântul e "ÎNCREDERE".Şi trebuie să fie reciprocă.

| RAY a răspuns:

Cu toti stim cum ar trebui din pacate nu facem asta niciodata, daca as fi sincer cu o fata care crezi ca ar sta cu mine?
raspunsul e sa fi cat mai ipocrit posibil

| corbulalbrosu a răspuns:

Comportamentul considerat normal intre doua persoane indiferent de apartenenta sau orientarea sexuala este cel CIVILIZAT.

| qazwsxedc131 a răspuns:

Eu spun ca un baiat trebuie sa fie cat mai gentleman cu femeia de langa el, astfel incat ea sa fie moarta dupa el, dar trebuie sa aiba grija sa nu fie nici prea bun pentru ca prea multa bunatate strica, lucru ce poate duce la incheierea unei relatii de lunga perioada

| DarthRevan a răspuns (pentru qazwsxedc131):

Da intr-adevar, dar problema poate continua, fetele sunt sentimentale, baieti mai vizuali. Fete sunt foarte atente si asa sentimentale, noi suntem mai rationli, mai vizulai asa.Dar ideea e ca si fetele din ziua de azi nu mai sunt ca inainte, si sunt si materialiste unele.Asta e un dezavantaj mare la fete.Baietii majoirtatea sunt cam obesdati de sex, si vorbesc numai prostii.Eu nu ma consider asa, astept momentul desi am vrut sa vad parerea altora, iti multumesc.

| stefanmarius952 a răspuns:

Relatiile se bazeaza pe Incredere si loialitate. Atata vreme cat sunteti sincer unul cu altul o relatie va decurge in cele mai bune conditii. Caracterele difera, unii prefera fetele cuminti, altii fetele rele. unele prefera un gentleman, cu bun simt, altele nu... Suntem diferiti, avem caractere diferite!

| DarthRevan a răspuns (pentru stefanmarius952):

Sau alti sunt prea copii si nu au caractere, ca sunt si oamenii care se comporta ca niste copii, oricum eu sunt inca adolescent deci nu stiu inca cum e dupa 18 ani

| stefanmarius952 a răspuns (pentru DarthRevan):

Sa sti ca varsta nu te face mai matur, viata, frumusetile si greutatile ei te maturizeaza, iti schimba gandirea!

| DarthRevan a răspuns (pentru stefanmarius952):

Sunt constient de asta. Mersi de raspuns