| Izabella97777 a întrebat:

Am o intrebare la care nu gasesc singura raspunsbig grinupa ce am pus punct ultimei mele relatii(de fapt el pot spune ca m-ai dat papucii fara un motiv intemeiat-plictiseala-)ma cauta adica ma baga in seama pe mess ba chiar ma intreba daca mai sunt singura(doar pe mess caci la telefon nu ma cauta),din cate mi-a spus el a mai avut curand o relatie... dupa aproape doua luni dupa despartirea noastra,eu nu am vrut sa-mi mai fac prieten,mai bine sollo,dar comportamentul lui acumeste diferit pot spune,ne purtam ca si cum am fii cei mai buni prieteni,imi spune unele probleme,desi uneori cred ca vrea sa ma faca geloasa,adica imi spunea ca va veni la mine in liceu ca sunt fete frumoase si prietene de-ale lui, mai ales eu si vine sa ma vada(el se va muta in alta localitate), dar eu stiu ca el nu are cunostinte la mine-n liceu.Nu stiu ce sa mai cred ...in plus intr-un timp,adica saptaman trecuta ma suna sa vorbim,cand era cu fata aceea imi spunea uneori k il enerveaza,ca are fite, ca nu stiu ce.Dar pana acum nu m-a intrebat daca vreau sa ne impacam, probabil a vazut si indiferenta mea ca nu mai pun botu` la tot ce-mi zice sau ca nu ma dau la e.Si ma intreaba de multe ori daca ii zic ca am fost in parc ma intreaba cu cine,desi nu e foarte insistent si uneori chiar mi se pare gelos,deoarece daca-i vorbesc de prietenii lui sau de alti baieti se coporta,adica schimba subiectul ca si cum nu am zis nimic:d sau zice ceva gen,,pai da",,,mda" uneori chiar nimic.Voi ce credeti din acest comportamnet adikca nu mi-a cerut sa ne impacam, nici nu stiu daca ar vrea, desi din comportamentul lui cred ca-i lipsesc putin:d. Funda

4 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Da,e dezastru! ce sa zic, chiar e o tragedie pe langa copiii africani care nu au ce manca, nu au apa, dorm sub cerul liber, muscati de tantari si termite.

| Asssc a răspuns (pentru sebysebyca):

Si ce legatura are cu ce ti-a zis ea? eu chiar cred ca unii de pe ste-ul asta nu gandesc deloc, ma nene, t-a dat dumnezeu bobarnoc flolosestel!

| sebysebyca a răspuns (pentru Asssc):

Ste-ul asta, t-a dat dumnezeu bobarnoc flolosestel! iar eu cred ca unii de pe acest site sunt analfabeti! de exemplu acest user asssc! pacat de acest catel de la profil care l-ai asociat unui analfabet!

| theQuest a răspuns:

Exista mai multe posibilitati. Poate vrea sa te faca geloasa sa zici tu "ce-am pierdut" si sa te intorci la el.Sau poate vrea sa fiti iar impreuna si nu stie cum sa-ti spuna. Poate vrea sa va impacati pana pleaca el in alta localitate ca sa faceti dragoste sau inca o posibilitate dar putin probabila, e ganu de "baiat" care dupa despartire ramane "obsedat" de fosta partenera si cateodata e foarte sacaitor. Funda big grin?