| Ciudatsell a întrebat:

Buna:*
Am si eu o problemutsaa c`am mare. De curand m`am desp de prietenul meu din cauza unor vorbe.Acum imi pare rau pentru ca am realizat ca nu e nimic adevarat.adica se spunea ca sta cu mine pentru popularitate si bani.insa alta e chestia. cand il bag in seama si ii dau de inteles ca vreau sa ne impacam, uneori chiar ma rog de el este indiferent si imi c`am intoarce spatele. in schimb daca sunt eu indiferenta ma cauta la telefon la liceu pe mess intreaba de mine la prieteni. el imi spune ca nu stie ce sa faca [ daca sa ne impacam sau nu] pentru ca il doare ca nu am avut incredere in el. ce sa fac? cum sa-l aduc inapoi? sau de ce se comporta asa? ajutati`maa pls puppy dog eyes.

dau FUNDOI! love struck

Răspuns Câştigător
| MaRyY19 a răspuns:

O relatie se bazeaza pe respect si incredere. poate ca pe el l-a durut foarte tare faptul ca u nu ai avut incredere in el.un sfat:nu asculta ce zice lumea pentru ca spun numai lucrui rele. daca te iubeste cu adevarat te va ierta.imi doresc din tot sufletul sa va impacati, cu toate ca nu te cunosc BAFTA MUUUUUUUUUUUULTA

2 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Pai incearca sa ii demonstrezi ca de acum in colo, daca va veti impaca, se va bucura de increderea ta, incearca sa ii demonstrezi ca il iubesti si nu vrei sa il pierzi doar pentru niste vorbe aruncate la suparare...el este foarte confuzsi nu stie ce sa faca. Ajuta-l sa aiba si el incredere in el si tu in el.winking

| Suzzy_5903 a răspuns:

Pai e normal sa faca asa.Pai tu traiesti cu lumea sau cu el? Tu trebuia sa ai incredere in el nu in ce spune lumea, si pana la urma nu cred ca iti cerea tie bani laughing) hai sa fim seriosi.Incearca sa ii spui ca iti pare rau si ca nu o sa mai faci asa si poate o sa se intoarca la tine.Si daca o va face sa ai mai multa incredere in el, nici el nu vrea sa il uiti se vede din gesturile lui:* te iubeste si cred ca se va impaca cu tine daca ii explici.Frunda?:X