| Kimberly13Selena a întrebat:

Am o intrebare legata de relatia mea cu un baiat care m-a placut in trecut dar acum nu stiu daca mai are sentimente pt mine, eu nu am incetat sa il plac niciodata ( mentionez, ca este in clasa cu mine ). Dar uneori se comporta mai dragut cu mine alteori nici nu ma baga in seama si noi nu prea vb decat prin mesaje. Daca de ex nu vin la scoala imediat ma intreaba de ce nu am venit si ce fac. Iar problema e ca eu i am spus lui in vara ca inca il plac si el a raspun ca lui nu ii mai place. Dar daca nu m ar placea de ce imi da atentie uneori? Va rog raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Hmmm, l-ai refuzat vreodata? atunci cand si-a marturisit sentimentele, l-ai refuzat? totusi, daca se comporta dragut cu tine e posibil sa te placa, insa sa nu vrea sa o arate pentru a-si pastra cumva orgoliul intact. ar trebui, as zice eu, sa incerci sa te apropii tu de el, ca prieteni. si sa vezi atunci daca si el e receptiv, iar daca nu ar trebui sa treci mai departe.

3 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ce funny sunt primele iubiri. Asa de cruzi si nestiutori... Te simpatizeaza, nu te place indeajuns incat sa fie cu tine. Incearca sa-l impresionezi/sochezi cu ceva.

| Maya95 a răspuns:

Poate vorbeste cu tine de plictiseala, nu are ce face altceva. Orisicum daca ii placea de tine iti spunea.

| AlexDkfy a răspuns:

=]]] seamana cu mine (sunt unii baieti mai reci asa doar daca au o zi buna sunt binedispusi si vorbesc frumos) eu daca ma suna prietena si ma joc CS:GO si aud numa injuraturi in rusa la adresa mea nu raspund la telefon sau fac figuri dar de obicei mi le scoate ea dupa 4 ani de relatie stie unde-i fibra oprica la internet =]]]]