| Criss003 a întrebat:

am o intrebare. luna trecuta m-am filat si i-am luat si din lungime ca era ars. si cand il tineam strans in coada mi se parea scurt. si de luna trecuta pe 20 si ceva si pana acum... a crescut vreo 2 centimetri. imi creste repede. si as vrea sa stiu pana la vara cat si pana unde va creste? acum e putin mai lung de umeri. plssss... dau funda:X scuze de categorie. este cea mai vizitatabig grin

Răspuns Câştigător
| Well a răspuns:

Pai ca sa iti creasca mai repede ar trebui sa tai varfurile macar o data pe luna cate 1-2 cm. Spalal de 2 ori pe saptama si o sa iti creasca, s-ar putea pana in vara sa il ai pana la jumatatea spatelui.

1 răspuns:
| anamaria06 a răspuns:

Nu e importanta lungimea ci sanatatea lui. ca sa fie sanatos si sa creasca repede trebuie sa-i tunzi regulat varfurile(la 1-2 luni). poti folosi pentru crestere masca cu ulei de ricin.