| Criss003 a întrebat:

Din noiembrie pana acum mi-a mai crescut parul putin. mentionez k inainte il aveam aproape pana la mijloc. acum e mai scurt cu o palma. si vreau sa stiu si eu pana la vara cu aproximatie pana unde o sa mai creasca? scuze pentru categorie dar este cea mai vizitatabig grin

7 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Parul creste cam cu 1, 2-2.5 cm pe an, în funcție de genele primite de la părinți și de peroada anului, vara crește mai mult decât iarna. până la vară mai sunt vreo 5 luni deci cam 6-7 centimetri cred. Poate ai o problemă la vârfuri, dacă se rup sau se despică asta poate să scurteze firul de păr, chiar dacă el crește în permanență. Folosește un balsam și o mască de păr.

| ConnstanntiN a răspuns:

Bine, bine, parul ca parul, dar de unde?

| Criss003 explică (pentru ConnstanntiN):

Hahahaha.ce simplastic esti. parul din cap. daca nu iti dai seama despre ce e vorba atunci taci dracul din gura. vorbesti si uh sa nu mai adormi

| ConnstanntiN a răspuns (pentru Criss003):

Am interbat doar, dat fiind faptul ca nu ai specificat puteam sa iti spun de cel pubian, atunci cum te simteai? happy

| Criss003 explică (pentru ConnstanntiN):

Daca am zis pana la mijloc... doar nu crestea in sus. doamne ferestelaughing

| ConnstanntiN a răspuns (pentru Criss003):

Pana la mijlocul pasaricii whistling laughing

| Criss003 explică (pentru ConnstanntiN):

Doamne...daca nu e sanatatelaughing in fine. acum vorbesc serios. m-ai enervat. potoleste'te