| Criss003 a întrebat:

am o intrebare. luna trecuta m-am filat si i-am luat si din lungime ca era ars. si cand il tineam strans in coada mi se parea scurt. si de luna trecuta pe 20 si ceva si pana acum... a crescut vreo 2 centimetri. imi creste repede. si as vrea sa stiu pana la vara cat si pana unde va creste? acum e putin mai lung de umeri. plssss... dau funda:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| Pinguuuin01 a răspuns:

Buna! Parul creste aproximativ 1 cm pe luna, deci pana in iunie ar trebui sa iti creasca 5 -6cm pentru a-l avea mai sanatos te sfatuiesc sa folosesti ulei de ricin, e foarte bun si ieftinhappy
Sper ca te-am ajutat! Funda?puppy dog eyes