| allruler334 a întrebat:

Am o întrebare mai ciudată, daca am 14 si penisul de 19 cm (fac 15 peste cateva săptămâni) cat de mare o sa se faca cand o sa se oprească din creștere?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

S-ar putea sa mai creasca 1-2 cm sau sa ramana la cei 19 cm cat este acum.

| Celcestietot a răspuns:

Când se termină pubertatea va fi un număr sigur.

| Sofer a răspuns:

Te mulțumești cu cât o ai.

| SG1995 a răspuns:

Raspunsul e undeva la 19.5 sau chiar 20 cm, asta dacă mai crește.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Se opreste din crestere odata cu tine. Greu, daca mai este si groasa. Stiu doua situatii in care femeile au divortat ca nu s-au putut adapta la organul arbatului.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu va mai creste mult, se pare ca s-a dezvoltat mai devreme.
Bucura-te, multi ar vrea sa fie in locul tau!

| JUNNKiE47 a răspuns:

Aproximativ 1 metru, desigur poate depasi daca e mancat bine