| Bumbix a întrebat:

am o intrebare mai delicata dar sper sa ma ajutati si nu sa ma criticati. Daca am facut sex anal si a ejaculat in fundhu meu acum 4 luni si am avut ciclu normal, doar ca ultimu a fost mai scurt ca de obicei dar la fel de abundent si am facut doua teste de sarcina care au iesit negativ sunt sanse sa fiu insarcinata? Am mai fost la spital cu o gastrita in timpy asta si mi-a luat sange dar nu mi-a zis nmc despee vreo sarcina help

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca intrebarea n-ar mai parea intratat de imbecila precum este, daca ti-ai fi declinat si varsta. rolling on the floor

| sofisis a răspuns:

Wow...nici nu as stii de unde sa incep. Sa rad, sa-mi dau doua perechi de palmi.
Deci:
1. daca ejaculeaza PE anus si se prelinge si prin pozitia ta dai cale libera spre pasarica, se poate ramane insarcinata si asa. Asta pentru viitor de luat in calcul.
2. Daca ejaculeaza IN anus si te duci apoi se eliberezi sperma, sa te cureti ...nu se intampla absolut nimic.
3. Daca in 4 luni iti vine fara modificari 99% nu esti gravida.
4. Nu vad ce legatura are gastrita in toata povestea.
5. O sarcina NU iese la orice test de sange. Se face un ANUME test pentru depistarea unei sarcini.

| Necunoscut112 a răspuns:

O astfel de întrebare greu poate fi luată în serios.

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu este nici o problema sa faceti anal atata timp cat va place!
Cat despre sarcina, nici vorba, doar dacă nu cumva din întâmplare ejaculeaza afara lângă păsărică si pătrunde în vagin.
Distractie plăcută in continuare!

| SüßesHäschen a răspuns:

Nu esti însărcinată...dar nu va mai jucați cu asemena lucruri.

| sagetarius a răspuns:

Facand sex anal, sub nici o forma nu poti ramane insarcinata!

| Stefan831 a răspuns:

Eu zic sa mai exersezi sin alte gauri, daca ai cu cine, cu toate gaurile pline, ca organismul fiind ocupat nu va sti incotro sa trimita sperma ca sa ramai gravida. Nu vreau sa te sperii da e posibil sa ramai gravida dupa ceafa daca faci prea mult sex oral. O sa ramai fara voce o perioada, depinde cu ce marimi te-ai jucat.

| MichaelFGDHR253665 a răspuns:

Nu-i nimic fetita poti sa tio tragi in fund de cate ori vrei nu vei ramane gravida nici daca isi da drumul de 100 de ori, nu-i problema dai batai in continuare, mihail, Galati