| zonik93 a întrebat:

Pfff am si eu o intrebare...deci eu ultimu contact l`am avut in data de 4.am folosit prezervativ.pe 6 trebuia sa`mi vina dar nu mi-a venit. pe 11 am facut un test de sarcina. dar mi-a iesit negativ! si nici azi nu mi-a venit! nu stiu ce sa fac. sunt sanse sa fiu insarcinata? ma doare burta.si simt ca mi-ar venii, dar nu`mi curge! help.sad am uitat sa spun ca am ciclu neregulat big grin

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De la contactul sexual de pe 4 nu ai sanse de sarcina. Dar poate erai insarcinata deja. Oricum, testul de pe 11 nu are semnificatie. Primul test concludent il puteai face pe 14 folosind prima urina de dimineata sau pe 17 folosind urina de peste zi.